1
2

Předvánoční večírek se společným vařením v Chefparade - 6.12.2021

Vážení členi ČAT, přátelé, hosté,

6. prosince od 18h Vás, ČAT členy, zveme na předvánoční večírek spojený se společným vařením v Chefparade v Praze Holešovicích (jak vaření, tak následné posezení je plně v režii ČAT).

https://www.chefparade.cz/

Začínáme od 18h předvánočním přípitkem a poté budeme vařit po skupinách mix světových kuchyní, na kterém si následně i sami pochutnáme. Podle situace budeme pokračovat na místě nebo v nedaleké restauraci.

Přivítáme rádi všechny členy ČAT, akce snad osloví i ty, kteří z pracovních důvodů nestihají semináře konané v pracovní době. Předvánoční atmosféru oslavíme také místními hrami a soutěžemi o ceny (pochopíme pokud musíte odejít dříve k rodinám, rádi Vás uvidíme i jen chvilku ).

Registrovat se můžete na :  info [at] czechtreasury.cz

 

Pravidla setkávání více než 20 osob (uvnitř budovy)

Každá osoba musí mít nasazen respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) s filtrační účinností alespoň 94 %, nelze-li dodržet rozestup alespoň 1,5 metru.

Dále musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek:

  • účastník je plně očkován podle očkovacího schématu a od očkování uplynulo aslespon 14 dní, což prokazuje národním či mezinárodním certifikátem,
  • laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní, 
  • zasedání se mohou účastnit pouze osoby bez klinických příznaků onemocnění COVID-19.

Provozovateli se nařizuje, aby prokázání podmínek kontroloval a účastníku, který podmínky nesplní, neumožnil vstup do vnitřních prostor.