1
2
3

Záznam z Konference Treasury Fórum online - 9. 6. 2021

Děkujeme všem účastníkům červnové treasury konference Treasury Fórum 2021 online. Letošní rekordní počet cca 600 účastníků je historický rekord, na který ve fyzické podobě nemůžeme dosáhnout. Věříme, že po odkladu a poté zrušení loňského ročníku, se Vám letošní online akce líbila a že jste byli mile překvapení tak jako mnoho pozitivních ohlasů, které dostáváme.

18.ročník konference nabídl zajímavá vystoupení na hlavním pódiu, souběžné workshopy a nechyběla tradiční panelová diskuze s hlavními ekonomy bank a členem Bankovní rady ČNB !

Již potřetí jsme vyhlašovali vítěze ocenění Treasury projekt roku. Ve spolupráci s partnerem poradenskou společností Ernst&Young došlo k vyhodnocení nominovaných projektů, které jste posílali Vy, členové, banky i finanční veřejnost. Nejlepší projekty, včetně vítězného od ALZAcz. budete mít možnost si poslechnout na speciálním semináři ČAT na podzim.

 

 A nyní důležitá informace - web konference bude aktivní 6 měsíců !

 

-V průběhu této doby se lze na konferenci registrovat i dodatečně a po přihlášení shlédnout celou konferenci (jak „Hlavní sál“ tak „Workshop“). Záznamy z jednotlivých vystoupení najdete v „Programu“ u jednotlivých vystoupení pod ikonou „REC“. 

-Prezentace ve formě PDF jsou umístěné u jednotlivých vystoupení v „Programu“ pod ikonou „DOC“.

-Videosmyčka z obědové pauzy je v rámci Programu „Oběd“ pod ikonou „REC“

-V hlavním menu je „FOTOGALERIE“ s videi a fotografiemi ze zkoušek a z konferenčního dne.

-Výsledky Anket jsou zpracovány včetně všech odpovědí a zveřejněny stejně jako Hodnocení konference účastníky.

-po celou dobu 6ti měsíců se můžete podívat na položené otázky v rámci jednotlivých vystoupení a pokračovat i v načatém „chatování“. Partneři konfrence budou konferenční web kontrolovat, zda nějaké otázky nepřibyly.

 

A to vše najdete zde: 

https://treasury2021.gcon.me/360/1/tour/

Treasury Fórum je konference určená pro podnikové specialisty zajišťující financování firmy, její platební styk, cash flow a řízení finančních rizik, stejně jako pro banky, které jsou partnerem treasurerů, či poskytovatele finančních služeb.

Pořadatelem je Česká Asociace Treasury (ČAT) ve spolupráci s Českou asociací pro finanční řízení (CAFIN).