1
2
3

Bitcoin, kryptoměny – dobrá nebo špatná investice?

27. února od 14h Vás zveme na seminář o nejzajímavější finanční investici současnosti - poznejte blockchain a kryptoměny

Kód: 
02/2018
Datum: 
Úterý, 27. Únor 2018 - 14:00
Místo: 
PwC, Hvězdova 2c, Praha 4 - Pankrác
Přednášející: 
Karel Fillner
Program: 

27. února od 14h Vás zveme na odborný seminář  Bitcoin, kryptoměny – dobrá nebo špatná investice? s expertem K. Fillnerem, který provozuje mj. největší český bitcoinový blog. Na semináři bude prezentováno jak funguje celý systém, jak lze měny získat a co se s nimi dá dělat, co je to blockchain a celkový pohled na dopady finančních rozhodnutí ve firmě i ve vaší peněžence. Cílem semináře je také připravit účastníky na situaci, kdy Vám budou obchodní partneři nabízet platbu v bitcoinech či jiných kryptoměnách. Velice zajímavý seminář doplní kolegové z PwC o jejich pohled na tento finanční segment.

Program:

13 :45 – 14 :00   registrace účastníků

- Bitcoin a kryptoměny – co, kdy, kde, jak a proč

- Jak to celé funguje – základní principy

- Jak kryptoměny získat a bezpečně ukládat

- Blockchain – veřejně sdílená pravda

- Využití decentralizovaných technologií v praxi

- Budoucnost kryptoměn 

Akce se koná v prostorech PwC, strategického partnera ČAT pro poradenství.

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 26. 2. 2018. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 22018 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury [dot] cz