1
2

Co se ve firmách aktuálně řeší v rámci Cash Managementu - bankovní nástroje řízení firemní likvidity a Regulace PSD 2

27. dubna Vás zveme od 14h na seminář s experty Komerční banky  Co se ve firmách aktuálně řeší v rámci Cash Managementu.

Kód: 
4/2017
Datum: 
Čtvrtek, 27. Duben 2017 - 14:00
Místo: 
Komerční banka, Na Příkopě 33, místnost 107, 1. Patro
Přednášející: 
Ivan Klusáček, Corporate Cash Management a Martin Sládeček, Banking Manager
Program: 

27. dubna Vás zveme od 14h na seminář s experty Komerční banky  Co se ve firmách aktuálně řeší v rámci Cash Managementu. Na semináři bude prezentován také pohled na cash pooling a jeho dopady do řízení financí ve firmě. Vážným cílem semináře je také připravit se na PSD 2 změny - Finanční instituce budou mít povinnost otevřít přístup také třetím stranám, ty pak mohou přístup využít k iniciaci plateb nebo k agregaci informací o nich (a tedy i o klientovi samotném). Zatímco dnes se tak úhrada v e-shopu nebo mobilní aplikaci neobejde bez přímé komunikace klienta s bankou, nový model umožní banku odstínit do role pasivního poskytovatele účtu. Platební bránu i elektronické bankovnictví může rázem nabídnout kdokoliv a dokonce v něm propojit účty a služby z různých institucí...

Program :

13 :45 – 14 :00   registrace účastníků

 

Bankovní nástroje řízení firemní likvidity

Funkce a dopady cash poolingu do finančního řízení společnosti

Přednášející : Ivan Klusáček, Product Expert,  Corporate Cash Management

 

Regulace PSD 2 – hrozba nebo příležitost

Jaké změny mohou očekávat firmy a banky

Přednášející : Martin Sládeček, Open Banking Manager, Channels & Customer Intelligence

 

Program bude uzpůsoben diskuzi.

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 26. 4. 2017. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 042017 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

 

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury [dot] cz