1
2

Nové možnosti peněžních fondů pro efektivní řízení firemní likvidity

25. dubna od 14h Vás zveme na seminář Nové možnosti peněžních fondů pro efektivní řízení firemní likvidity

Kód: 
04/2019
Datum: 
Čtvrtek, 25. Duben 2019 - 14:00
Místo: 
Thomson Reuters, Vaclavske nam. 19, Praha 1 (vstup z Jindrisske ul)
Přednášející: 
Jiří Musil, Rubikon a Lukáš Vácha, Conseq
Program: 

25. dubna od 14h Vás zveme na odborný seminář Nové možnosti peněžních fondů pro efektivní řízení firemní likvidity zaměřený na přehled investičních nástrojů vhodných pro uložení krátkodobých firemních finančních prostředků.

V případě firem se jedná o finanční zůstatky, které potřebují obvykle vysokou likviditu a minimální riziko. Obojí může splňovat oblast fondů krátkodobých dluhopisů a nástrojů peněžního trhu, u kterých probereme přísnou legislativu, diverzifikaci (rozložení finančních prostředků mezi mnoho bankovních subjektů v rámci jednoho produktu) a atraktivní výnos jako alternativa vůči krátkodobým vkladům u bank.

Program:

  • Proč současné makroekonomické prostředí podporuje používání peněžních fondů v korporacích
  • Jak fungují podílové fondy, jaké výhody a rizika jsou s nimi spojené

přestávka

  • Představení podílového fondů – Conseq Depozitní Plus a některých EUR a USD alternativ
  • Mechanismus nákupu a prodeje podílového fondu

 

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 24. 4. 2019. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 042019 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

 

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury.cz