1

Přechod na nové referenční sazby a vývoj úrokových sazeb na finančních trzích

3. března od 14h Vás zveme na „únorový“ seminář o očekávaných změnách i současné situaci na finančních trzích. Pezentovat budou Pavel Novák a Michal Smejkal z ING a Tomáš Kvapil, šéf Czech Financial Benchmark Facility (CFBF.cz).

ING upozorňuje, že pokud někdo z účastníků akce cestoval do rizikových oblastí, měl by zůstat v karanténě.

Kód: 
02/2020
Datum: 
Úterý, 3. Březen 2020 - 14:00
Místo: 
ING Bank, Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9 - Metro stanice Českomoravská, Tram stanice Ocelářská, Parkování Galerie Harfa
Přednášející: 
specialisté ING a CFBF
Program: 

3. března od 14h Vás zveme na „únorový“ odborný seminář Přechod na nové referenční sazby a vývoj úrokových sazeb na finančních trzích. Očekávané změny i současnou situaci na trzích budou pezentovat Pavel Novák a Michal Smejkal z ING a Tomáš Kvapil, šéf Czech Financial Benchmark Facility (CFBF.cz).

 

Máte-li nějaké dlouhodobější kontrakty se sazbami LIBOR apod., je dobré se seznámit s tím, co se stane v blízké budoucnosti a kdy je potřeba se tím zabývat.

 

Program:

 

-Proč potřebujeme nové sazby?

-Harmonogram implementace „nových“ sazeb

-Rozdíly ve stanovování „starých“ a „nových“ sazeb

-Důsledky „nových“ sazeb pro banky a klienty bank

-Způsoby zpracování nových sazeb v dokumentaci

-Vývoj úrokových sazeb na fin. trhu

 

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 2. 3. 2020. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 022020 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

 

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury.cz