1
2

Supply Chain Finance v praxi

21. září od 14h Vás zveme na odborný seminář  Supply Chain Finance a platforma pro řešení pracovního kapitálu.

Kód: 
9/2017
Datum: 
Čtvrtek, 21. Září 2017 - 14:00
Místo: 
PwC Experience Center, Hvězdova 2c, Praha 4 - Pankrác
Přednášející: 
Karel Krejčí, Director Working Capital Solutions Demica
Program: 

21. září od 14h Vás zveme na odborný seminář  Supply Chain Finance pod vedením firmy, která je světovým hráčem v poskytování řešení pracovního kapitálu středním a velkým společnostem.

Na semináři bude prezentována platforma, která umožňuje splácení pohledávek, zásob a dalších finančních programů, vše spravované na základě "invoice by invoice". Řešení je důležité jednak pro správu pracovního kapitálu společnosti stejně tak jako pro ovlivnění "výsledovky" společnosti. 

Proběhnou případové studie na:

- Supply Chain Finance

- Payment Extension

- Discount Capture

- Dynamic Discounting

Akce se koná v prostorech PwC, strategického partnera ČAT pro poradenství.

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 20. 9. 2017. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 92017 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

 

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury [dot] cz