1

Transfer Pricing ve firmě

5. listopadu od 14h Vás zveme na diskuzní seminář  Jak se ve firmách aktuálně řeší Transfer pricing s experty z GFŘ a PwC.

 

Kód: 
10/2019
Datum: 
Úterý, 5. Listopad 2019 - 14:00
Místo: 
PwC Experience Center, Hvězdova 2c, Praha 4 – Pankrác (hlašte se na recepci)
Přednášející: 
Vítězslav Kapoun, GFŘ, PwC
Koordinátor: 
ČAT
Program: 

5. listopadu od 14h Vás zveme na diskuzní seminář  Jak se ve firmách aktuálně řeší Transfer pricing s experty z GFŘ a PwC. Na semináři bude prezentován pohled regulátora na situaci firemních půjček, rádi bychom ukázali případovou studii z průmyslové firmy (můžete poskytnout i Váš příběh), stanovení transfer pricing sazeb a dopady finančních rozhodnutí do řízení financí ve firmě.

Současně je možné ukázat jak firmu nově ovlivňuje směrnice ATAD (tzn. opatření proti agresivnímu daňovému plánování) - např. pravidlo pro omezení uplatnitelnosti „úroků“.

 

Cílem semináře je připravit účastníky na situaci, kdy firma musí vysvětlovat jak a proč postupovala při určení výše sazeb apod..

Členy ČAT vyzýváme k zasílání otázek, které chcete odpovědět. Těšíme se na Vaši spolupráci a živý seminář.  

Přihlásit se na seminář můžete na: info [at] czechtreasury.cz

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT a Cafin zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 4. 11. 2019. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 102019 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

 

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury.cz

Recenze