1
2

Trendy v exportním financování a aktuální situace na finančních trzích

27. března od 14h Vás zveme na odborný seminář  na téma "měnící se mapa" v exportním financování a fungování jednotlivých nástrojů, který proběhne v budově České Spořitelny v Rytířské ul. 29, Praha 1.

Kód: 
03/2019
Datum: 
Středa, 27. Březen 2019 - 14:00
Místo: 
Česká spořitelna, Rytířská, Praha 1
Přednášející: 
A. Kopecký a M. Plojhar, Česká Spořitelna, J. Dubec EGAP, M. Mlejnek ALTA
Program: 

27. března od 14h Vás zveme na odborný seminář Trendy v exportním financování a aktuální situace na finančních trzích na téma "měnící se mapa" v exportním financování a fungování jednotlivých nástrojů (bude představen vybraný případ), ve 2.části semináře bude prezentován Vývoj koruny, korunových sazeb a Hedging ideas.

Akce proběhne v budově České Spořitelny ve velkém sále historické budovy v Rytířské ul. 29, Praha 1.

Program:

1. "Trendy v exportním financování" na téma "měnící se mapa" v exportním financování a fungování jednotlivých nástrojů (bude představen vybraný případ) - speaker Antonín Kopecký ČS, Václav Kettner ČS, možná zástupce klienta a/nebo EGAPu
- Trendy v exportním financování (měnící se exportní cílová teritoria s ohledem na geopolitickou situaci a s tím související změny v poptávce po exportním financování) - Antonín kopecký, specialista exportního financování ČS
- Různé způsoby financování zahraničního obchodu a využití státní podpory exportu (Václav Kettner, specialista financování obchodu ČS + Jan Dubec, ředitel odboru akvizic a pojištění dodavatelských úvěrů EGAP)
- Aktuality ze světa vystavování bankovních záruk
- Exportní financování z pohledu exportéra (Milan Mlejnek, vedoucí finančního oddělení ALTA)
 
přestávka
 
2. "Vývoj koruny a korunových sazeb. Hedging ideas." - speaker Miroslav Plojhar, Market strategy ČS
- Aktuální makroekonomický obrázek a vývoj na hlavních trzích
- Aktuální domácí makroekonomický vývoj
- Zajišťování podle fáze hospodářského cyklu
- Hedging Ideas do aktuální fáze cyklu
 

Přihlásit se na seminář můžete na: info [at] czechtreasury.cz

O přestávce a během semináře je pro Vás k dispozici malé občerstvení. Předpokládáme, že celý program bude ukončen do cca. 17:00 hodin.


Seminář je pro registrované členy ČAT a Cafin zdarma, pro neregistrované osoby ze členských firem ČAT činí poplatek 500,- Kč, pro ostatní zájemce činí poplatek 1500,- Kč. Poplatek uhraďte bankovním převodem na číslo účtu: 17012403/0300 nejpozději do 26. 3. 2019. Jako variabilní symbol platby uveďte: vaše IČO v případě za vás poplatek hradí firma, číslo 032019 v případě individuální účasti. Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše příjmení a jméno. Potvrzení o zaplacení obdržíte v místě konání semináře.

 

Přihlášky s uvedením semináře a Vaším jménem prosím posílejte na: info [at] czechtreasury.cz

Recenze